Patogūs ir nesudėtingi įrankiai pagerina mokymo ir mokymosi procesą mokykloje per lengva naudoti įrankiai. "Mano dienynas" leidžia lengvai mokyti, mokytis ir skleisti informaciją efektyviausiu būdu.
Mūsų bendruomenė  nuolat auga bei plečiasi tarptautiniu mastu.  "Diaryium" sujungs mokytojus, tėvus ir mokinius iš bet kurios pasaulio vietos.
Galite prisijungti prie "Diaryium", bendrauti su bet kuriuo mokyklos nariu bei  pasiekti savo dokumentus iš bet kurio kompiuterio, turinčio Interneto prieigą.
Naudotis "Diaryium" paprasta ir nesudėtinga - užtenka pagrindinių kompiuterio įgūdžių.
"Mano dienynas" aplikacijos yra pritaikytos išmaniesiems telefonams su  "Android" ir "Apple" operacinėmis sistemomis.  Momentiniai telefono pranešimai informuos  apie aktualias naujienas.
"Mano dienynas" atitinka visus šiuolaikinius interneto saugumo standartus, todėl  galite patikėti visus savo duomenis. Mokyklos administratoriai gali apriboti teises prieigai prie tam tikrų duomenų.
Jūs galite susisiekti su bet kuriuo mokyklos nariu, sukurti savo kontaktų grupes, matyti  prisijungusius narius ir gauti greitus atsakymus.
Galite sutaupyti savo brangų laiką bei vietą savo kompiuteryje  failus saugodami ir peržiūrinėdami  "Mano dienynas" debesyje.
"Mano dienynas" palaiko nuolatinį tėvų  informavimą  apie jų vaikų aktualijas bei pasiekimus mokykloje. Kuo daugiau informacijos tėvai gauna, tuo jie laimingesni.
Greitos automatizuotos ataskaitos mokytojams ir mokyklos administracijai taupo laiką, kuris gali būti išnaudotas efektyvesnėms mokyklos veikloms.
Tėvai, naudojantys mobiliąją "Diaryium" aplikaciją, gali stebėti  vaiko buvimo vietą, nustatyti ribas žemėlapyje ir peržiūrėti vaiko lokacijos bet kurio laikotarpio  istoriją.
Tėvai gali matyti savo vaiko tobulėjimą mokykloje stebėdami  mokomųjų dalykų vidurkį, reitingą klasėje ar mokykloje.
Iškilus klausimams ar  sistemos techninėms problemoms, Jums visada bus suteikta greita "Diaryium" komandos pagalba.
"Mano dienynas"  jau veikia šešiomis kalbomis ir numatyta dar daugiau kalbų ateityje.
"Mano dienynas" gali būti pritaikytas kiekvienai švietimo įstaigai individualiai, remiantis Jūsų poreikiais ir pageidavimais.
Mums rūpi  Jūsų nuomonė, mes girdime Jūsų poreikius ir mes augame kartu su Jumis!