Sprendimai mokymo įstaigoms
Jeigu jūsų ugdymo įstaiga dar nenaudoja "Mano dienynas", kviečiame susipažinti su jo teikiamomis galimybėmis, funkcijomis ir privalumais. "Mano dienyną" gali naudoti bet kuri ugdymo įstaiga:

   Darželiai;
   Ikimokyklinio ugdymo mokyklos;
   Bendrojo lavinimo mokyklos;
   Profesinio mokymo įstaigos;
   Aukštosios mokyklos;
   Privačios ir kitos mokymu užsiimančios įstaigos.

Sistema pritaikoma kiekvienai ugdymo įstaigai pagal jos poreikius.
 
Elektroninis dienynas "Mano dienynas" yra viena iš pagrindinių projekto "Saugi e-mokykla" dalių. Mūsų siūlomi sprendimai užtikrina efektyvų mokyklos administracijos darbą, supaprastina tėvų informavimą ir bendravimą su mokytojais, didina mokinių saugumą.
"Saugios e-mokyklos" projektą sudaro:

   Elektroninis dienynas "Mano dienynas";
   Administracijos ir personalo valdymo sistema;
   E. bibliotekos sistema;
   E. maitinimo sistema;
   E. mokėjimų sistema;
   Praėjimo kontrolės sistema;
   Vaizdo stebėjimo sistema;
   Įlipimo į autobusus kontrolės sistema;
   Patalpų nuomos sistema.

Pirmas saugios mokyklos projektas (elektroninis dienynas susietas su įėjimo į mokyklą kontrolės sistema) buvo įgyvendintas 2010 metais Kauno Tado Ivanausko vidurinėje mokykloje. Šis sprendimas jau naudojamas Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje, Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje.

Nuo 2012 metų pabaigos įmonė vykdo Vilniaus miesto savivaldybės projektą „Modernios-saugios mokyklos sprendimas“. Šis projektas vykdomas septyniose Vilniaus mokyklose. Projekto metu bus įdiegtos sistemos, leisiančios automatizuoti ir optimizuoti mokyklos kasdienes veiklas.