Prasidėjo registracija į didžiausią metų renginį skirtą mokytojams “PEDAGOGAS 2016. Mokinio sėkmė – mokytojo sėkmė“, kuris įvyks kovo 22d. LITEXPO centre, Vilniuje.
2016-03-08

Prasidėjo registracija į didžiausią metų renginį skirtą mokytojams “PEDAGOGAS 2016. Mokinio sėkmė – mokytojo sėkmė“, kuris įvyks kovo 22d. LITEXPO centre, Vilniuje.  Konferencijos organizatoriai  pasirūpino, kad dalyviai turėtų galimybę išsirinkti sau aktualiausias temas bei lektorius. Bus pasiūlytos net trys salės, kuriose pranešimus skaitys savo srities specialistai:
lyderystės psichologijos ekspertas bei sėkmės mokytojas Algirdas Karalius, veidoskaitos specialistas Žydrūnas Sadauskas, psichologės Aida Šimelionienė ir Inga Norkutė Mueck, didelę patirtį turinti verslo psichologė Jūratė Bortkevičienė, metodininkė – renginių organizatorė Jurgita Steponaitienė, koučingo specialistai Daiva Vietrinienė bei Juris Belte, ugniagesių gelbėjimo mokyklos atstovai Donatas Jakavonis ir Agnė Šniukovienė, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas. Šiuo metu pranešėjų sąrašas yra kruopščiai pildomas.
 
Konferencijoje bus kalbama apie iššūkius ir galimybes šiandienos mokykloje. Dalyviai įgis žinių, kurios padės geriau suprasti vaikų elgesį ir emocijas, išmoks numatyti vaikų elgesio scenarijus bei gebės jiems pasiūlyti naujų ir lengvesnių mokymosi būdų. Konferencijos dalyviai sužinos, kaip ugdyti ne tik mokinių, bet ir savo sąmoningumą. Pedagogai turės galimybę, dalyvauti pranešėjų inicijuojamose diskusijose bei užduoti rūpimus klausimus.
 
Visi dalyvavę pedagogai gaus tai patvirtinantį akredituotą pažymėjimą.
 
Daugiau informacijos apie konferenciją, lektorius ir temas:
http://www.pedagogas.lt/konferencija-pedagogas-2016)