Nauji metai - nauji batai
2013-08-23

Nauji metai - nauji batai "Mano dienynas" ilgai šią vasarą neatostogavo ir naujų mokslo metų pradžioje jau gali jus nudžiuginti keletu naujų pasikeitimų.


Sveikiname Jus su Naujų mokslo metų pradžia ir linkime daug entuziazmo, energijos ir aukštų pasiekimų! 

Mes  vasaros metu analizavome jūsų aktyviai pildytą anketą su atsiliepimais ir pasiūlymais, ir šiais mokslo metais pastebėsite keletą pasikeitimų mūsų sistemoje:
   Mūsų dizainas įgavo naujas spalvas ir formas, kurias, tikimės, pamėgsite ir naudojimasis "Mano dienynu" taps spalvingesnis.
   Pakeitėme "Mano dienyno" Android aplikacijos tiekėją, tad prašysime anksčiau naudojusius Android aplikaciją, prašysime atsisiųsti naująją šiuo adresu. Dėmesio: prieš atsisiunčiant naująją aplikaiją, ištrinkite senąją! Tikimės, tai nesukels didelių nepatogumų.
   Taip pat pradžiuginsime Apple telefonų mėgėjus - "Mano dienynas" aplikacija, skirta iOS turintiems telefonams - jau pasiekiama paspaudus šią nuorodą.
   Taip pat ištobulinome pranešimų funkcijas, kurios leis Jums patogiau bendrauti, diskutuoti, informuoti, dalyvauti socialiniame gyvenime. Galėsite kurti, redaguoti savo grupes ir dar daugiau - visiškai netrukus. Tereikės šiek tiek Jūsų brangios kantrybės.
   Nuo šiol vidinė "Mano dienynas" sistema jau pritaikyta naudojimuisi viena iš trijų kalbų: lietuvių, anglų ir rusų. Pastebėsite, kad užsienio kalbomis "Mano dienynas" įgavo šiek tiek kitokį vardą - "Diaryium."
   Šiais mokslo metais "Mano dienynas" startuoja su integruota "Saugios e-mokyklos" sistema, pritaikyta jau 7 Vilniaus mokykloms, kurių nariai mūsų sistemoje turės daug daugiau funkcijų ir galimybių, o mokyklos užtikrins didesnį saugumą, patogumą ir modernumą savo mokiniams ir jų tėveliams.
   Buvo atlikti smulkieji sistemos taisymo darbai pagal Jūsų visų kai kuriuos pasiūlymus, pastabas. Nesustosime toliau tobulindami sistemą, kad Jūsų kasdieninis mokymo ir mokinimosi darbas būtų kuo lengvesnis su mumis!
 
Su linkėjimais,
"Mano dienynas" komanda